Çukur 24.Bölüm Fragmanı

Çukur 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 9 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ca7hp

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Nedret, elinde silahla Vartolu’nun kapısına dayanır. Ancak silahtan çıkan kurşun Sultan’a isabet eder.

Saadet’in Vartolu’ya olan masum aşkı, Koçovalı evinde hayati bir gelişmeye yol açar. Gözünü intikam hırsı bürüyen Nedret, elinde silahla Vartolu’nun kapısına dayanır. Ancak yanlış zaman ve yanlış yer silahtan çıkan kurşunun Sultan’a isabet etmesine yol açar. Bu kaza kurşunu Koçovalıları alt üst eder. Sultan yaşam savaşı verirken Baykal ve Elvis’in ölümüyle tüm ipleri eline geçiren Nazım’ın nasıl bir hamlede bulunacağı merak uyandıracak. Yamaç’ın Emrah’la öğrendiği gerçeğin, Sena’yla olan ilişkisini nasıl etkileyeceği ise büyük bir soru işareti yaratacak. Sırların ortaya döküleceği ve yeni yüzleşmelerin yaşanacağı ‘Çukur’da mücadelenin seyrinin ne yönde olacağı soluksuz beklenecek.

7 Yorum Var

 1. yağmur

  9 Nisan 2018 - 14:56

  ya bu Vartoluyu yapptıkları yazık bu biterse olmaz hacı!

 2. Anonim

  8 Nisan 2018 - 16:24

  Vartolunun kocovali ailesiyle barisip onlarla yasamasi gerekir sultan ananin olmemesi ve vartoludan ozur dilemesi geremir.

 3. Rojhat

  8 Nisan 2018 - 11:41

  Dizi çok güzel ama vartolu ya kapılar açılsın aileye alınsın bence artık vartoluyla husumet kalmasın

 4. Melisa

  6 Nisan 2018 - 14:36

  Hani Sultan söyledi ya İdrise, Kahramanın hesabını da bana kes istersen – işte çok doğru söyledi, Kahraman Sultanın büyük yanlışının kurbanı oldu.

 5. Ayten

  6 Nisan 2018 - 00:28

  Ya Saygın Soysal neden bu kadar erken ayrıldı diziden. Elvis diziye renk katıyordu. Sultana gelince, Salihin başını Sultan yakmadı mı? Salihin hayatının kaymasına Sultanın evladı babasından ayırması sebep oldu. Ne çobuk unutuldu Sultanın yaptıkları. Kendi suçunu göremiyor, Sadişe saldırıyor.

 6. yagmur colak

  5 Nisan 2018 - 11:02

  allahım olecem bu dizi için yaaaaaa sanki hayatımdan bır olay bağımlılık yapıyo

 7. Anonim

  3 Nisan 2018 - 13:47

  Emrah ve yamacın düşman Olmasını istemem. Bence Emrah nazıma inanmamalı biran önce gerçeği görmeli . Baykal’ın ölmesi iyi oldu elvis renkli bir karakterdi ona da yazık oldu Salih de artık bir koçovalı olsun kapının dışında kalmasın ona üzülüyorum Yine çok güzel çok heyecanlı bir bölümdü bir saniye başından ayrılamadım pazartesiyi ve yeni fragmanı sabırsızlıkla bekliyorum emeği geçen herkese helal olsun 👏🏻👏🏻👏🏻

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.