Çukur 32.Bölüm Fragmanı

Çukur 32.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 4 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2dv1i

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Çukur’da taşlar yerinden oynayacak. Çukur elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini alacak. Selim’in, Vartolu’yla aynı tarafta olduğunu gören İdris’in tepkisi büyük merakla beklenecek. Bu sırada mahallede yaşanan beklenmedik bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine neden olacak. Koçovalı Ailesi’nde yaşanan mutlu bir gelişme ise herkesin yüzünü güldürecek. Ancak Selim’in babası İdris Koçovalı’ya sunacağı teklif ekran başındakileri şoke ederken Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in güç birliği karşısında Koçovalılar Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacak.

9 Yorum Var

 1. Çığıl

  3 Haziran 2018 - 02:03

  Bizce dizi vartoluyla yamaçın planlarını birlikte yapmasıyla güzelleşir çünki artık dizi sıktı ya

 2. SALVADOR

  1 Haziran 2018 - 18:31

  güz film acaba bu hafta neler yaşanacak merakla bekliyoruz bomba geliyor pimi çekilmiş vaziyette…

 3. Çukur Aşığı

  1 Haziran 2018 - 12:49

  Ya efsane bır bölüm geliyor bomba bomba 😏😏☺☺😊😊

 4. İso

  1 Haziran 2018 - 04:28

  Dizi artık sıkmaya başladı artık eskisi gibi akıcı değil

 5. gül

  1 Haziran 2018 - 00:59

  Hain bir evlat.Selim yüzünden soğudum diziden.Yamaç üstün olmalı .Ağabeysinin hain olduğunu çözmüştü.İnşallah patlatır yine bir oyun.

 6. Anonim

  1 Haziran 2018 - 00:55

  Bu Selim haini yüzünden diziden soğudum.Babasına,Yamaç’a karşı hain.Vartolu Yamaçla birlik olur beklentisindeydik yanılmışız..İnşallah şu beklenen Cumali gelir umudundaydık ama o da olmadı.Selim karısını bir yere sakladı nerde hiç görünmüyor.Nedret ve Sultan hanım da sahnelerde yoklar.Sena’nın delilikleri yetti artık.Uyan Yamaç çare bul.Bu 4 lünün oynadığı oyundan sıkıldım.Selim–Nazım—Emrah–Vartolu….gebersinler.Kızcağıza yaptıkları kötülük yetmedimi başkasının hayatına sebep oldu..İnşallah Saadet ölmez.İdris şaşkın oğlunun ihaneti ile karşı karşıya.

 7. Anonim

  31 Mayıs 2018 - 23:24

  Vartolunun rüyası gibi duruyor

 8. Ultraslan

  31 Mayıs 2018 - 17:11

  Galatasaray taraftarı olarak artık izlemiyorum çok seviyordum ama artık evde kimseye müsade etmiyorum izlemeleri için

  • onur can

   31 Mayıs 2018 - 18:59

   yapılan hiç bir şey bence kiskirtilmayin gayrı ihtiyarı bir sevinme harekatı kimsenin gazına gelmeyinnn…

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.