Çukur 35.Bölüm Fragmanı

Çukur 35.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 24 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/t9cz8

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Çukur, Karakuzular’ın hakimiyetinde olsa da Cumali’nin hapisten çıkması ve Yamaç’ı kapısında darmaduman bir şekilde görmesi en büyük Koçovalı ağabeyi harekete geçirecek. İntikam yemini eden Cumali’nin geçmişte Karakuzular’la yaşadığı olay Yamaç’ı şoke ederken o da ailesini ve Çukur’u toparlayabilmek için bu büyük mücadeleye katılacak. Vartolu’nun da oyuna dahil olmasıyla dengeler değişirken, Çukur’un tam kalbinde beliren Karakuzular’ın gizemli adamı Ersoy’un mahalleliye söyleyecekleri büyük bir merakla beklenecek. Bu sırada Sena da Vartolu’nun Emrah’ın Sena’ya kurduğu tuzaktan haberdar olduğu itirafını sindirmeye çalışacak. Yamaç’ı tellerden kurtarıp Cumali’nin kapısına bırakan Selim, Yamaç ve Cumali’nin karşısına çıkacak mı sorusu da cevap bulacak. Karakuzular ile Koçovalılar arasında yıllar önce var olan mücadele yeniden alevlenecek.

7 Yorum Var

 1. Gülüm

  21 Eylül 2018 - 16:43

  En sevdiğim dizi, heyecanla bekliyorum

 2. Çukurrrrrr

  21 Eylül 2018 - 14:02

  Çukur yamaç cumali efsane 😍😍😍😍😍

 3. Ayten

  21 Eylül 2018 - 01:42

  Ay Yapım, her zamanki gibi efsane diziler yapıyor

 4. Kalbimcukurda

  20 Eylül 2018 - 20:01

  Fragmanı üç defa izledim bir an once pazartesi olsun

 5. Ada

  20 Eylül 2018 - 15:48

  Süper bir dizi keyifle izliyorum hareketli bölümler bizi bekler

 6. Çukurdayız

  20 Eylül 2018 - 15:46

  Vay be. Başlasın aksiyonlar 🤗💪

  • Anonim

   21 Eylül 2018 - 18:00

   Bu dizinin tek efsanesi vartolu sadettin sonra da salih kocovalı

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.