Çukur 72.Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 72.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/25uvo

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yamaç’ın Çukur’a dönüşü büyük bir heyecan ve sevinçle karşılanacak. Akın, bu gelişme karşısında sakin kalmaya çalışırken yapacağı hamle merakla beklenecek. Cumali’nin Çizgili Kenan’dan aldığı intikam, sürpriz gelişmelere neden olurken, Yamaç tüm bu gelişmeler üzerine yeni bir plan belirlemek zorunda kalacak. Bu planını gerçekleştirmek için Şenol’dan yardım isteyen Yamaç, kuracağı oyunla nefesleri kesecek. Hapishaneden çıkmak için gün sayan Koçovalılar, kendilerini hiç beklemedikleri bir tuzağın içinde bulacaklar.

Vartolu’nun beklenmedik bir olay karşısındaki hamlesi ise hapishanedeki tüm dengeleri alt üst edecek. Yamaç’ın yaşadığını öğrenen Efsun tehlikeli bir oyunun içine düşerken Azer ise Yamaç’a şoke edici bir teklifle gelecek.

3 Yorum Var

 1. Anonim

  21 Ekim 2019 - 14:33

  Bu diziye bayılıyorum.

 2. Melda

  21 Ekim 2019 - 00:29

  İnsanları suçsuz hapise atarlarsa olacağı bu. Hapishaneyi birbirine katarlar. İdris karakterinden sonra seyretmek istemiyorum. Babacan ve evlatlarına kanat geren tavırlarını özledik. Gönlü zengin vartolu bir başka.. Yamaçın geri dönüşü muhteşem çok sevindik .Şu Akın karakteri diziye hiç yakışmadı. Dünkü velet çukura gelip racon kesemez. Hele hele Yamaç’ı ölüme göndermesi hiç kabul edilir değil. İspiyoncu annesi ve o çıksın diziden… İyiler kalsın. Sultan hanımın oğullarından bihaber yaşaması komik. Vartoluya ulaşıyor ama oğullarından haberi yok. En iyi ve diziye renk katan karakter CUMALİ… onsuz olmaz. Baykal’ın annesini diziye sokmakla hata yaptınız ölmüş gitmiş adamı dizide yaşatmak niye??? Eşkiya Dünya dizisinde de kötü olmaya devam ediyor .Fakat muazzam rol yapıyor eski tiyatrocu olduğu için… yakışmış diziye…

 3. Anonim

  17 Ekim 2019 - 23:15

  Ates ediyooooooo fragman 😍💥💥💥💥💥💥

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.