Çukur 72.Bölüm Fragmanı

Çukur 72.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/depas

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Yamaç’ın Çukur’a dönüşü büyük bir heyecan ve sevinçle karşılanacak. Akın, bu gelişme karşısında sakin kalmaya çalışırken yapacağı hamle merakla beklenecek. Cumali’nin Çizgili Kenan’dan aldığı intikam, sürpriz gelişmelere neden olurken, Yamaç tüm bu gelişmeler üzerine yeni bir plan belirlemek zorunda kalacak. Bu planını gerçekleştirmek için Şenol’dan yardım isteyen Yamaç, kuracağı oyunla nefesleri kesecek. Hapishaneden çıkmak için gün sayan Koçovalılar, kendilerini hiç beklemedikleri bir tuzağın içinde bulacaklar.

Vartolu’nun beklenmedik bir olay karşısındaki hamlesi ise hapishanedeki tüm dengeleri alt üst edecek. Yamaç’ın yaşadığını öğrenen Efsun tehlikeli bir oyunun içine düşerken Azer ise Yamaç’a şoke edici bir teklifle gelecek.

4 Yorum Var

 1. Ayten

  15 Ekim 2019 - 20:27

  Severek izliyorum. Heyecanı eksilmeyen tek dizi.

 2. Jennet

  15 Ekim 2019 - 17:32

  Çok iyi dizi bence izlesin herkes

 3. kral

  15 Ekim 2019 - 17:17

  cukur dizizi eskisi gibi güzel degil bu diziyi bitirin yalandan dolandan diziyi uzatmaya calisiyorsunuz konusu bile sacma.

 4. Anonim

  15 Ekim 2019 - 02:29

  Sevdiğimiz sanatçılardan dolayı izlediğim bir dizi. Ercan Kesal ki öldürdünüz. Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Rıza Kocaoğlu olmazsa izlemem tabi bir de çocuğumuz Aras Bulut. Yani izlemeyin mi diyorsunuz? Zaten çok silah ve ölüm var. İzlemem.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.