Çukur 84.Bölüm Önizleme

Çukur 84.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal ve Perihan Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/blgzt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak.

Mahsun ve Yücel’i de yanına alan Çağatay, Yamaç’ın son hamlesinin üstüne bu kez başka bir Koçovalı’yla görüşecek. Selim’i kendi tarafına çekmeye çalışan Çağatay’a Selim’in vereceği cevap merak konusu olacak. Bir yandan Yamaç’ın saldırılarını durdurmaya çalışan Selim, diğer yandan aileyi ve mahalleyi korumaya çalışacak. Bunun için yardım isteyeceği kişi herkesi şaşırtacak.

Yamaç, hız kesmeden hamlelerine devam ederken yaşanacak bir kayıp onu derinden sarsacak. Selim, Yamaç’ın sakladığı şeyi öğrenmek için onunla yüzleşecek, iki kardeş arasında yaşanan duygu yüklü hesaplaşma ekran başındakileri derinden etkileyecek. Büyük sırrı bilen Vartolu ise Yamaç’ın karşısına çıkmak için hazırlanacak.

Çağatay’ın yapacağı acımasız planı karşısında Yamaç, ölümle burun buruna gelecek.

5 Yorum Var

 1. yk

  16 Ocak 2020 - 11:51

  ya biticem ya bitiricem laan ‘ harika performans o mimikler o gözlerin dolması muazzam oyunculuk muazzam sınır aşmış resmen

 2. Özlem

  14 Ocak 2020 - 13:03

  En çok merak etti̇ği̇m Mahsunun Yamaca rol yapıp yapmadığı.

  • yk

   16 Ocak 2020 - 09:17

   yapıp yapmadığını göreceğin ama sonunda ya çağatay yada yamaç biletini keser

  • Semin

   19 Ocak 2020 - 06:05

   kesinlikle Yamaci korumak icin ordaydi. planlarini bozacak kendince.

 3. yk

  14 Ocak 2020 - 09:49

  yamaç yine oynamıyor yaşıyor arkadaş

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.